..

Na Pankráci otevírá nový koncept Globus Fresh

Autor ~ admin 6. února 2020 | #

Globus Fresh otevírá na pražském Pankráci / Foto: Globus

PRAHA – Maloobchodní řetězec Globus otevírá na pražském Pankráci zcela nový koncept s názvem Globus FRESH. Najdete v něm restauraci, kavárnu, řeznictví, pekárnu, cukrárnu i prodejnu potravin včetně obsluhovaného pultového prodeje. Nová provozovna vznikla přestavbou po bývalé tržnici, je asi 150 metrů od metra Pankrác.

„Hlavním pilířem celého konceptu je obsluhovaná restaurace s kavárnou, která zaujímá jak z hlediska plochy, tak i počtu zaměstnanců cca. polovinu celého konceptu. Druhým nejdůležitějším pilířem konceptu jsou zbylé výroby (řeznictví, pekárna, cukrárna) a obsluhované pulty. V pořadí třetí pilíř pak tvoří prodejna potravin. Celý koncept je vzájemně propojen do jedné společné platební zóny. Zákazník tak veškerou svoji útratu jednotně zaplatí, až při svém odchodu z provozovny,“ uvedl Globus.

Nový Globus Fresh je situovaný v bezprostřední blízkosti velké administrativní zóny kombinované se zónou obytnou a je zaměřen oproti konceptu hypermarketů na každodenní návštěvy svých zákazníků. Zákazníci mohou přijít ráno na snídani, či ranní nákup čerstvého zboží, v poledne na oběd, odpoledne na kávu spojenou s nákupem domů, či večer na večeři.

„Rádi bychom, aby zákaznici nový Globus Fresh navštěvovali i několikrát denně a aby se u nás cítili téměř jako doma. Z tohoto důvodu do svého týmu uvítáme nové zaměstnance, které jejich práce baví, nebojí se zažít něco nového při rozjezdu nové pobočky a chtějí být u zrodu něčeho tak neobvyklého, jako Globus Fresh na Pankráci je,“ dodal Globus.

V Praze má další tři velké hypermarkety – na Černém Mostě, v Čakovicích a ve Zličíně. Tento typ Fresh je v Praze první svého druhu, který bude vlajkovou lodí a zároveň testovacím konceptem.

V celém Česku pak má 15 hypermarketů, další pobočky chce Globus vystavět ve městech Kladno, Mladá Boleslav a Brně, pro které to bude druhá pobočka. Jednu má na severu Brna, druhá bude na jihu směrem na Bratislavu. Uvažuje také o Hradci Králové. Do několika let by tak chtěl provozovat na 20 marketů.

SLEDUJTE PRAHU NA FACEBOOKU :)

RT : Na kontrolu dopravní situace v Praze nasadil ⁦@PIDoficialni⁩ zřejmě labutě. Nějaká novinka? 😀
RT : V kopci u Motolske nemocnice uvizly autobusy i rada osobnich vozidel.
RT : Praga hoy apareció toda Nevada, belleza pura
RT : Ve 04:55. vyrazilo do pražských ulic 71 velkých sypačů určených na hlavní tahy a 51 dalších vozů,do historického ce…
Nad ránem se jižně nad Prahou zhruba v oblasti Zbraslavi objevila i izolovaná bouřka s několika blesky doprovázenýc…
RT : Vzhledem k nepříznivému počasí dnes očekáváme komplikace na některých příletech a odletech z . Doporu…
Situace na pražském letišti se nezlepšuje, další odkloněný let je BA z Heathrow, směřuje do Vídně. Leta…
Husté sněžení komplikuje provoz na pražském letišti mnoho letadel krouží na vyčkávacích okruzích a č…

742

100

46
Nová anketa, do konce hlasování:

HLAVNÍ MĚSTO PRAHA DNES

PRAHA NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PRÁVĚ SE STAVÍ

  •   0 % -
  •   0 % -
  •   0 % -
  •   0 % -